IT Researcher - HR & Recruitment Assistant

Miejsce pracy Warszawa
Opis oferty Cześć, poznajmy się. Jesteśmy zgranym zespołem, który od 2006 roku dostarcza inspirujące rozwiązania dla klientów z całego świata.

Chcemy nadawać rytm międzynarodowemu rynkowi IT.

Do tego potrzebni są wyjątkowi pracownicy z wizją, pasją i energią. Dołącz do naszego zespołu!
Obowiązki
  • Pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT.
  • Poszukiwania kandydatów zgodnych z wymaganiami projektowymi.
  • Wstępna weryfikacja CV.
  • Tworzenie podsumowań i raportów rekrutacyjnych na potrzeby HR Business Partnerów.
  • Kontakt z kandydatami w celu udzielenia informacji o projekcie i przebiegu procesu rekrutacyjnego.
  • Organizacja dokumentów rekrutacyjnych.
  • Budowanie długofalowych relacji z kandydatami oraz badanie rynku pod kątem poszukiwanych technologii.
  • Wsparcie działu rekrutacji i HR w obszarze realizowanych projektów.
Wymagania
  • Posiadasz doskonałe umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne.
  • Swobodnie piszesz krótkie teksty - masz tzw. lekkość pióra.
  • Znasz język angielski na poziomie B2 / C1.
  • Biegle poruszasz się po Social Mediach.
  • Twoimi mocnymi stronami jest skrupulatność, dokładność oraz terminowość.
  • Masz na koncie praktyki w firmach headhunterskich oraz znasz zagadnienia z zakresu IT (mile widziane).
Szczegóły oferty
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i karta Multisport.
  • Indywidualny plan twojego profesjonalnego rozwoju oraz szkolenia wewnętrzne.
  • Bezpłatne zajęcia doszkalające z języka angielskiego z native speakerami.
  • Regularne wyjścia integracyjne (szczególnie polecane jeśli pracujesz zdalnie: fajnie będzie zobaczyć Cię na wyjściach i wyjazdach integracyjnych, na których bardzo nam zależy!).
Data ostatniej modyfikacji 19 kwietnia 2019